Смартрегулятор DEVIreg Touch (26.11.2013)

За перший рік свого існування смартрегулятор DEVIregTM Touch став найпопулярнішим терморегулятором на ринку завдяки своїм функціям та можливостям. Одна з них – енергозбереження, дає можливість знизити споживання енергії до 20%. І тепер ця елегантна модель виробляється не тільки в білому, але й у чорному корпусі.

«Минулого року DEVIregTM Touch з’явився на багатьох ринках світу і швидко набув популярності серед монтажників та покупців. Монтажники високо оцінили простоту монтажу і технічного обслуговування моделі, в той час як для споживачів найціннішою якістю DEVIregTM Touch стала функція енергозбереження завдяки надточному контролю температури», – каже Віктор Драчук, керівник напряму "Кабельні нагрівальні системи DEVI" компанії «Данфосс ТОВ».

Дослідження серед власників виявило важливість енергоефективності для рішень кабельних нагрівальних систем. Показники енергозбереження DEVIregTM Touch до 12% перевершують показники інших моделей на ринку. Такий високий показник досягається завдяки точному управлінню температурою і спеціальним функціям, таким як прогнозування періодів нагріву та визначення режиму провітрювання («відкрите вікно»). Звичайно, смартрегулятор можна програмувати таким чином, щоб він відповідав вимогам повсякденного режиму мешканців оселі і водночас передбачав режим «Від’їзд», який відключає опалення, коли нікого немає вдома.

Смартрегулятор DEVIregTM Touch також є універсальним для будь-якого приміщення, оскільки відтепер випускається не лише в білому, але й в елегантному чорному кольорі. Крім того, завдяки своїй подвійній конструкції, він сумісній з різноманітними рамками. Цим він відрізняється від будь-яких інших моделей.

«Для встановлення DEVIregTM Touch не треба мати спеціальних навичок. Достатньо переглянути відео з монтажу тривалістю 30 секунд, що детально демонструє процес монтажу крок за кроком. Смартрегулятор можна підключати до восьми різних типів датчиків і використовувати з 25 типами різних рамок відомих виробників електрофурнітури», – додає Віктор Драчук.

При розробці DEVIregTM Touch було взято до уваги побажання монтажників і кінцевих споживачів. Віктор Драчук каже: «Ідучи назустріч побажанням наших клієнтів, ми розробили регулятор з великим сенсорним екраном, чіткими зрозумілими символами і текстом українською або російською мовами, що робить управління кабельною нагрівальною системою зрозумілим та інтуїтивним».

DEVIregTM Touch дуже надійний і не потребує обслуговування.

На нього розповсюджується найкраща гарантія – 5 років.

Віртуальна модель DEVIregTM Touch є на сайті www.touch.devi.com